Home › Atrakcyjne ceny mieszkań na południu Pragi

Atrakcyjne ceny mieszkań na południu Pragi

Komfortowa lokalizacja lokalu jest chyba największą bolączką osób, poszukujących nowego lokum w Warszawie. Nowe inwestycje budują się niemalże w całym mieście, a oferta deweloperska jest istotnie różnorodna. Naturalnie im bliżej starego miasta, tym cena za metr kwadratowy jest wyższa. Współcześnie jednak stolica jest idealnie skomunikowana z tego powodu, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia liczy się bliskość punktów zielonych a także dobre infrastruktury okolicy. Gdzie znajdziemy takie lokale? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest okolicą a propos której często mówiło się w zły sposób. Na prawdę w latach dziewięćdziesiątych ta dzielnica nie była zbyt przyjazna do życia. jednakże przez lata spopularyzowane legendy nie są już aktualne. Aktualnie nowe mieszkanka na południowej Pradze cieszą się bardzo sprzedażą. W tym regionie buduje się bardzo dużo inwestycji deweloperskich.

Mieszkańców Warszawy przyciągają też konkurencyjne ceny lokali, które są niższe niż na przykład na Śródmieściu.

Z tego powodu nabycie nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego długu. Ten obszar stolicy cechuje się komfortowymi architektonicznie blokami i atrakcyjną infrastrukturą. Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe.

Możemy znaleźć tutaj mnóstwo szkół a także przedszkoli. Co więcej jest tutaj mnóstwoprzedsiębiorstw usługowych. Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,dlatego mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w tarasy i ogródki..